top of page

SEZON ARASI S06 B10 The Best Laid Plans

Vikings

İlk Yayın Tarihi

B10

S06

00:55

DMAX

Ivar ve Igor, İskandinavya'yı işgal etmeye başlamak için Kiev'den ayrılır. Harald ve Bjorn, hızlı çalışarak istilaya karşı savunma hazırlamaktadır.

Dizinin 20 bölümden oluşan altıncı ve son sezonun 10.bölümü ABD yayınıyla aynı gün gündüz DMAX internet sitesinde, gece yarısından sonra TV'de yayınlanıyor. Dizi bu bölüm ile sezon arası veriyor.

Savaş tanrısı Odin'in soyundan gelen Viking Kralı Ragnar Lothbrok ve ailesinin hikayesini anlatan Vikings, popüler tarihi dizi yazarı Michael Hirst imzasını taşıyor. Viking kültürü ve 13. yüzyıl kuzey efsanelerinin etrafında Ragnar'ın çiftçilikten krallığa yükselişini ve acımasız dünyasını anlatan dizide, Ragnar rolündeki Travis Fimmel'in ayrılmasından sonra 5.sezonda oğullarının maceraları devam ediyor. 20 bölümden oluşan 5.sezon, 10'ar bölümlük 2 kısım halinde gösterilecek. Ragnar'ın eşi rolünde Katheryn Winnick, oğulları rolünde Alexander Ludwig (Bjorn) ve Alex Høgh Andersen (Ivar) yeralıyor. 20 bölümlük 6.sezon çoktan onaylandı ve çekimleri başladı. Diziyi DMAX'ta Türkçe DMAX'ın web sistesinde hem Türkçe hem de altyazılı izleyebilirsiniz.

bottom of page