top of page

Dizi Bitiyor

Supergirl

2020 09 28

İlk Yayın Tarihi

S06

Supergil, 2021'de yayınlanacak 20 bölümlük altıncı sezon ile sona erecek. Baş rol oyuncusu Melissa Benoist yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Dizinin dünyadaki genç kızlar üzerinde yarattığı etkiyi görmek inanılmazdı. Benim üzerimde de öyle bir etki yarattı. Bana sahip olduğumu bilmediğim gücü, en karanlık yerlerde umut bulmayı ve birleştiğimizde daha güçlü olduğumuzu öğretti. Supergirl'ün temsil ettiği şey hepimizi daha iyi olmaya zorluyor. Hayatımı daha iyi hale getirdi ve sonsuza kadar minnettarım"

Dizinin 19 bölümden oluşan beşinci sezonu Digitürk SCI-FI'da yayınlandı. 2021'de başlayacak altıncı ve son sezonun Türkiye'de nerede yayınlanacağı bilinmiyor. Digitürk yayıncı şirket ile anlaşmasını sonlandırdı.

DC'nin çizgi romanlarından uyarlanan Supergirl, Superman'in kuzeni Kara Zor-El'i ekranlara taşıyor. Krypton gezegenindeki felakatin ardından Dünya'ya kaçan Kara, büyüdüğünde güçlerini kabullenir, olması gerektiği gibi bir süper kahramana dönüşür ve farklı bir kimlikle kötülere karşı savaşır. Ali Adler, Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg tarafından televizyona uyarlanan fantastik dizide Supergirl Kara rolünde Melissa Benoist yer alıyor.

bottom of page