top of page

S01 B13 ve B14 Netflixte

Strong Girl Nam-soon

2023 11 19

İlk Yayın Tarihi

2023 11 19

YENİ

B13

S01

NETFLIX

NETFLIX

İnsanüstü bir güce sahip olan genç bir kadın, öz ailesini bulmak için Kore'ye döner, ancak kendini gücünü sınayabilecek bir uyuşturucu vakasının içinde bulur.

Güney Kore yapımı aksiyon komedi dizisinin 16 bölümden oluşan ilk sezonu tüm dünya ile aynı gün Netflix'te yayınlanıyor.

Kang Nam Soon insanüstü bir güce sahiptir. Çocukken Moğolistan'da kaybolmuştu. Artık bir yetişkin olarak ailesini bulmak için Güney Kore, Seul, Gangnam'a geliyor. Sonunda annesi Hwang Geum Joo ile tanışır. Annesi zengin bir kadındır ve Gangnam'da ikamet etmektedir. Hwang Geum Joo, kızını kaybettikten sonra kızını bulmaya, iyi işler yapmaya ve doğru bir hayat yaşamaya çalıştı. Gil Joong Gan, Hwang Geum Joo'nun annesi ve Kang Nam Soon'un büyükannesidir. Büyükanne ve anne de Kang Nam Soon gibi insanüstü bir güce sahip olarak doğmuşlardı. Bir şekilde Kang Nam Soon, annesi Hwang Geum Joo ve büyükannesi Gil Joong Gan, Gangnam'da meydana gelen bir uyuşturucu davasına karışırlar. Dedektif Kang Hee Sik uyuşturucu vakası üzerinde 3 kadınla birlikte çalışmaya başlar. Dedektif Kang Hee Sik de Kang Nam Soon'dan etkilenir. "Strong Girl Nam-soon" dizisinde baş rollerde Anzu Lawson, Lee Yoo-mi, Kim Hae-sook yer alıyor.

bottom of page