top of page

Melanie Geri Gelecek Mi

Snowpiercer

2021 04 10

İlk Yayın Tarihi

S03

NETFLIX

NETFLIX

Melanie görevini tamamladı ve dünyadaki atmosferin tekrar yaşanabilir ortama dönmeye başladığını gösteren araştırma istasyonundaki veriler Snowpiercer'a ulaştı. Ama Melanie'den bir iz bulunamadı. Akıllardaki soru: "Melanie rolünü canlandıran Jennifer Connelly üçüncü sezonda yer alacak mı?" Sorunun cevabı henüz bilinmiyor ya da henüz "hayır" değil. Yapımcılar geri dönebileceği konusunu açıkta bırakıyor.

Önce düzen vardı. Sonra devrim oldu. Şimdiyse Bay Wilford var. Kıyamet sonrası bilimkurgu aksiyon dizisinin 10'ar bölümden oluşan iki sezonunu Netflix'te izleyebilirsiniz. Üçüncü sezon onaylandı.

Dünya’nın buzla kaplı çorak bir araziye dönüşmesinin ardından yedi yıl geçmiştir. Hayatta kalmayı başaran tüm insanlar, devasa tren Snowpiercer’da yaşamaktadır. 1001 vagon uzunluğundaki Snowpiercer, durmadan dünyanın etrafında dolaşmaktadır. Trende yaşayanlar ise sınıflara ayrılmıştır. Zengin seçkinler trenin ön kısmında, yoksul “kuyrukçular” ise arka vagonlarda yaşamaktadır. Buzul çağının başlamasından 7 yıl sonra sürekli hareket eden bir trendeki topluluğa odaklanan fantastik dizi Snowpiercer, 1982 tarihli Fransız çizgi romanı Le Transperceneige ve 2013 tarihli Bong Joon-ho tarafından yönetilen aynı isimli Güney kore-Çek ortak sinema filminden televizyona uyarlandı. Yapımcılar Benjamin Legrand ve Jean-Marc Rochette. Başrolde ise Jennifer Connelly ve Daveed Diggs yeralıyor. 1970 doğumlu Jennifer Connelly, 1984’de “Bir Zamanlar Amerika”, 1998’de “Dark City”, 2003’de “Hulk”, 2008’de “Dünyanın Durduğu Gün” ve 2019’da “Alita Savaş Meleği” gibi bir çok filmde rol alan ünlü bir sanatçı.

bottom of page