top of page

İlk Sezon S01 İlk 3 Bölüm Amazonda

In Your Dreams

2023 11 28

İlk Yayın Tarihi

2023 11 28

YENİ

S01

AMAZON

AMAZON

Yakın arkadaş olan Marcus ve Lloyd zorluklar yaşamaktadır. Böcek ilaçlama işlerini ayakta tutmaya uğraşırlarken Marcus’a hayatlarını değiştirebilecek bir telefon gelir. Marcus'un eski lise aşkı Dineo şimdi yüksek profilli bir eski eser toplayıcısıdır ve atölyesinde yardımlarına ihtiyacı vardır. Bu atölyede bir de rüyaları gerçeğe çevirme gücü olduğuna inanılan gizemli bir Afrika heykeli vardır.

Güney Afrika yapımı fantastik drama dizisinin 6 bölümden oluşan ilk sezonu 24 Kasım ve 01 Aralık'ta 2023'de tüm dünya ile aynı gün Amazon Prime Video'da.

Yakın arkadaş olan Marcus ve Lloyd evlerinden tahliye edilmiştir ve böcek ilaçlama işlerini ayakta tutmaya uğraşmaktadır. Bu sırada eski bir sınıf arkadaşları onlara dualarının cevabı olabilecek eski bir Afrika heykeli verir. Heykeli yaratan kabile onun rüyaları gerçekleştirme gücüne sahip olduğuna inanmaktadır. Ancak bunlar arkadaşlarımızın umduğu türden rüyalar değildir. Gareth Crocker tarafından televizyona uyarlanan "In Your Dreams - Hayaller Gerçek Olunca" dizisinde baş rollerde Didintle Khunou, Kiroshan Naidoo, Jesse Suntele yer alıyor.

bottom of page