top of page

Max Rolünde Casey Deidrick

In The Dark

İlk Yayın Tarihi

S01

DRAMA

“Seçmelerde dizinin tam ne üzerine olduğunu bilmiyordum, sonradan senaryoyu okuduğumda drama ve komedi arası özgün karakterler içeren değişik bir dizi olduğunu anladım”. In The Dark dizisinde Murphy’nin sevgilisi Max’ı canlandıran Casey Deidrick, Max’ın tipik bir erkek karakter olmadığını, esprili ama gizemli şekilde yazıldığını söylüyor. “Sette aklımda kalan en önemli şey, her zaman yanımızda şirin bir köpek olmasıydı”. Max bir gıda nakliyecisi ve tır şöförü, ama mahallede yasa dışı işler yapanlarla arkadaşlıkları var.

Casey Deidrick 32 yaşında, Kaliforniya’da doğdu, gençliğinde Skateboarding (kaykay) gibi extreme sporlarla ilgilendi ve 17 yaşında yarışmalara katıldı. Ancak ciddi şekilde yaralanınca, spordan uzak durarak üniversitede psikoloji ve tiyatro sanatları okudu. Kariyerine Genç Kurt gibi gençlik dizilerinde küçük rollerle başladı. In The Dark dizisindeki Max karakteri aldığı en büyük rol oldu. İlk sezonda Murphy ile yakınlaşan Max, sezon finalinde ortadan kayboldu. İkinci sezon Max’ın hikayeye geri dönmesi yüksek olasılık olarak görünüyor.

Genç yaşta görme yeteneğini kaybeden Murphy Mason, arkadaşının cinayetini aydınlatmaya kararlı. Senaryosu Corinne Kingsbury tarafından yazılan In The Dark'ta, Stitchers'da Monica Chamberlain rolünden tanıdığımız Perry Mattfeld başrolde yeralıyor.

bottom of page