top of page

İlk Sezon Netflixte

Goodbye Earth

2024 04 26

İlk Yayın Tarihi

2024 04 26

YENİ

S01

Bir asteroidin Dünya'ya çarpmasına yalnızca 200 gün kala gezegende yaşanan olağanüstü kaosa rağmen kalan günlerine ve insanlıklarına son ana dek sarılmaya kararlı olan bir grup insanın yaşadıkları.

Güney Kore yapımı bilim kurgu drama dizisinin 12 bölümden oluşan ilk sezonu 26 Nisan 2024'de tüm dünya ile aynı gün Netflix'te.

Dünya'ya bir asteroidin çarpacağının duyurulmasının ardından çarpışmadan etkileneceği öngörülen Kore Yarımadası'nda sıkıyönetim ilan edilir ve olağanüstü bir kaos baş gösterir. Felaket niteliğindeki çarpışma haberine inananlar ile inanmayanlar arasında çatışmalar başlar, tutuklu suçlular firar eder, tarikatlar kontrolden çıkar ve insanlar telaşla daha güvenli bölgelere göç etmek için yarışır. Ortaokul öğretmeni Se-kyung (Ahn Eun-jin) ise tüm bu kaosun ortasında, bir protesto sırasında kaçırılan öğrencisinin ölümünün yol açtığı travmayla baş etmeye çalışmaktadır. Yaklaşan kıyamete doğru 200 günlük geri sayım başlarken bazılarıysa yaşamına devam etmektedir. Se-kyung, arkadaşları ve Woongcheon şehrinin sakinleri, hayatta kalmak ve çocuklarının geleceği için savaşır. Kalan tüm günlerinde, yaklaşan sonu birlikte beklemeye kararlıdırlar. Jung Sung Joo tarafından televizyona uyarlanan "Goodbye Earth" dizisinde baş rollerde Barri Tsavaris, Yoo Ah-in, Ahn Eun-jin yer alıyor.

bottom of page