top of page

SEZON FİNALİ S02 B19 Unsafe Space

Charmed

İlk Yayın Tarihi

20:00

2020 08 11

Tekrar

B19

S02

SCI-FI

BEIN CONNECT

Kız kardeşler, felakete yol açmadan önce Fraksiyon'un Komuta Merkezi'ndeki kutsal ağaca ulaşmasını durdurmalıdır. Maggie yeni bir gücünü keşfederken, Harry ve Macy'nin ilişkileri yeni bir dönemece girer.

Dizinin 19 bölümden oluşan ikinci sezonun 19.bölümü Digitürk Bein Connect'de Amerika ile aynı hafta içerisinde yayınlanıyor. İkinci sezon 22 bölüm olarak planlanmıştı. Ancak Mart ayı ortasında CoronaVirus salgınından dolayı dizi setleri kapatılıp, çekimler durdurulunca Charmed dizisi erken final yapmak zorunda kaldı.

Annelerinin trajik ölümünden sonra, güçlü cadı olduklarını keşfeden üç kız kardeşin hikayesini anlatan Charmed, 1996-2006 arasında 8 sezon yayınlanan aynı adlı dizinin yeni çevrimi. Dizide başrolleri Macy rolünde Madeleine Mantock, Mel rolünde Melonie Diaz ve Maggie rolünde Sarah Jeffery paylaşıyorlar. Michigan'daki Hilltowne kasabasında anneleri Marisol rolündeki Valerie Cruz, bir şeytani gücün saldırısı ile hayatını kaybeder. Üç ay sonra, Mel ve Maggie, yıllarca annelerinin bir sırrını saklayan ve yakın zamanda yerel üniversitede yeni bir işi kabul etmek için Hilltowne'a taşınan büyük kız kardeşleri Macy ile tanışırlar. Kızkardeşler aynı çatı altında buluştuktan sonra, beklenmedik şekilde yeni büyülü yetenekler sergilemeye başlarlar. En büyük Macy telekineziye sahiptir, orta kardeş Mel zamanı durdurabilir ve en genç Maggie insanların düşüncelerini duyabilir. Kız kardeşler, masumları koruyan ve doğaüstü şeytanlara savaş açan Charmed Ones olarak yeni kaderlerini kabul edeceklerdir.

bottom of page