top of page

S08 B05 Prochnost

Arrow

İlk Yayın Tarihi

B05

S08

22:00

Geçmişinin seni tanımlamasına izin verme. Monitör'e nasıl engel olunacağı öğrenildiğinde, Arrow ekibi ve Oliver gerekli malzemeleri toplamak üzere Rusya'ya giderler.

Bir dönemin sonu. Dizinin sekizinci ve son sezonun 5.bölümü Amerika'dan 24 sat sonra yayınlanıyor. Sezon arasına 2 bölüm kaldı.

Bir gemi kazasında kaybolan milyarder playboy Oliver Queen (Stephen Amell), aramalar sonuçsuz kalınca ölü kabul edilir. Gerçekte kazadan canlı kurtularak, Güney Çin Denizi'ndeki uzak bir adada hayatta kalmaya çalışır. Oliver, beş yıl sonra Starling City'e döner. Bir yandan iş dünyasındaki mirasını devralır, diğer yandan ailesinin geçmişteki hatalarını düzeltmek ve adaletsizlikle savaşmak için Arrow kişiliğini kullanır. Eski asker John Diggle (David Ramsey) ve bilgisayar uzmanı Felicity Smoak (Emily Bett Rickards) ile küçük bir ekip kurar. Eski kız arkadaşı Avukat-savcı Laurel Lance (Katie Cassidy), milyarder mucit Ray Palmer (Brandon Routh) ve kız kardeşi Thea Queen (Willa Holland) de işbirline katılır. 7.sezonda, Oliver'ın gizli kimliği ortaya çıkmış, Green Arrow'un kim olduğunu herkes öğrenmiştir. Oliver hapse mahkum edilir, ekip şehri korumaya devam edecek ve yıllar sonra Roy Harper (Colton Haynes) tekrar ekibe katılacaktır.

bottom of page