top of page

Sezon Finali S01 B08

Alex Rider

2020 08 29

İlk Yayın Tarihi

2020 08 29

YENİ

B08

S01

"Departman" sonunda Ian'ın ölümünün gizemini çözer ve eski, ölümcül bir düşmanın yeniden ortaya çıktığını fark eder. Alex sevdiği insanları kurtarmak için umutsuz bir savaşta kendi kopyası ile karşı karşıya gelir.

Dizinin 8 bölümden oluşan ilk sezonun son bölümü Dsmart Go'da yayınlanıyor. Amerika'da ilk sezon tüm bölümleriyle aynı gün 04 Haziran 2020'de yayınlandı.

Çocukluğundan beri tehlikeli casusluk dünyası için eğitilmiş olan Londra doğumlu genç Alex Farrant, amcasının ölümünü ve iki yüksek profilli milyarderin suikastına nasıl bağlandığını araştırmaya yardımcı olur ve isteksizce yeni bir kimlik kazanır. Fransız Alp'lerinde sorunlu zengin gençleri doğru yola yönlendiren Point Blanc adlı uzak bir yatılı okulda, öğrencilerin aslında kendisini durduracak rahatsız edici bir planın parçası olduklarını keşfeder. Anthony Horowitz'in çok satan romanından Guy Burt tarafından televizyona uyarlanan"Alex Rider" dizisinde Alex Farrant rolünde Otto Farrant ve Dr. Greif rolünde Haluk Bilginer yer alıyor.

bottom of page