top of page

İlk Sezon S01 B01

Alex Rider

2020 07 18

İlk Yayın Tarihi

2020 07 18

YENİ

B01

S01

Amcasının gizemli ölümünün ardından Alex Rider, kendisini karanlık sırlarla dolu bir casusluk dünyasına giden bir yolda bulur. Amcasının aslında sandığı adam olmadığını anlayan Alex Rider, bundan sonra kendi yolunu takip etmelidir.

Dizinin 8 bölümden oluşan ilk sezonun ilk bölümü Dsmart Go'da yayınlanıyor. Amerika'da ilk sezon tüm bölümleriyle aynı gün 04 Haziran 2020'de yayınlandı.

Çocukluğundan beri tehlikeli casusluk dünyası için eğitilmiş olan Londra doğumlu genç Alex Farrant, amcasının ölümünü ve iki yüksek profilli milyarderin suikastına nasıl bağlandığını araştırmaya yardımcı olur ve isteksizce yeni bir kimlik kazanır. Fransız Alp'lerinde sorunlu zengin gençleri doğru yola yönlendiren Point Blanc adlı uzak bir yatılı okulda, öğrencilerin aslında kendisini durduracak rahatsız edici bir planın parçası olduklarını keşfeder. Anthony Horowitz'in çok satan romanından Guy Burt tarafından televizyona uyarlanan"Alex Rider" dizisinde Alex Farrant rolünde Otto Farrant ve Dr. Greif rolünde Haluk Bilginer yer alıyor.

bottom of page