The Flash

SEZON FİNALİ S06 B19 Success is Assured

05

27

2020

Çarşamba

21:00

Barry, Iris'i Mirrorverse'den kurtarmak için riskli bir plan düşünür. Ralph, Sue'nun hayatını yok edebilecek ciddi bir hata yapmasını engellemeye çalışır.

SCI-FI

S06

B19

YENİ

İlk Gösterim

13

05

2020

Çarşamba

BEIN CONNECT

Dizinin 19 bölümden oluşan altıncı sezonun 19.bölümü yayınlanıyor. Dizi bu bölüm ile sezon finali yapıyor. Altıncı sezon 22 bölüm olarak planlanmıştı. Ancak Mart ayı ortasında CoronaVirus salgınından dolayı dizi setleri kapatılıp, çekimler durdurulunca The Flash dizisi erken final yapmak zorunda kaldı.

Bilgi

Küçük yaşta annesinin trajik ölümüne tanık olan Barry Allen, Central City polis merkezinde suçluların arkalarında bıraktıkları izleri toplayan bir adli tıp görevlisidir. S.T.A.R Laboratuvarları'nın parçacık hızlandırıcısı, hata nedeniyle bir patlamaya sebep olur. Bu patlama ile birlikte Barry'e bir şimşek çarpar ve aşırı hızlı hücre yenilenmesine sebep olur. Kırılan kolu 3 saat içinde iyileşmiştir. Kalbi o kadar hızlı atmaktadır ki hastanedeki makineler ölçemez. Fakat en önemlisi süpersonik bir hıza ulaşmıştır. Barry bu gücünü insanları kurtarmak için kullanacak ve annesinin katilini aramaya devam edecektir.