Wild District

Yeni Sezon 10 Bölüm TV PLUSda

2020 10 20

Salı

Jeiver gerilim ve heyecan dolu hayatına devam ediyor. Merakla beklenen Wild District dizisinin 2. sezonunda Jhon Jeiver’in teslim olmasının ardından 6 ay geçmiştir. JJ ailesi ile birlikte Vero'da yaşamaya başlamıştır. Bir yandan da yetkililerin verdiği karanlık operasyonları yürütmektedir. Yeni hayatında karşısına çıkacaklar ve ona verilecek görevler pek de sandığı gibi kolay olmayacak

TV+

S02

Kolombiya yapımı aksiyon suç dizinin 10 bölümden oluşan 2. sezonu, TV+'da. Bu sezon Amerika'da Kasım 2019'da yayınlandı.

Bilgi

Yıllarını dağlarda gerilla savaşçısı olarak geçiren Jhon Jeiver Kolombiya Barış Antlaşması’nın ardından gerilla hayatını geride bırakır, geçmişe bir sünger çeker ve ailesinin de yaşadığı Bogota’ya geri döner. Yeni hayatına alışmaya ve ailesi ile olan ilişkisini yeniden kurmaya çalışırken, kendisini suçla dolu bir dünyanın ortasında bulur. Cristian Conti tarafından televizyona uyarlanan "Wild District - Distrito Salvaje" dizisinde baş rollerde Cristina Umaña, Juan Pablo Raba, Nicolás Quiroga Pineda yer alıyor.