Was It Love

İlk Sezon 16 Bölüm Netflixte

09

03

2020

Perşembe

On yılı aşkın bir süredir kimseyle filört etmeyen bekar bir anne, birbirinden çok farklı dört sevgili adayının hayatına girmesiyle kendisini yeniden keşfeder.

NETFLIX

S01

2020 Güney Kore yapımı dizinin 16 bölümden oluşan ilk sezonu 03 Eylül 2020'de Netflix'te. Dizi Temmuz - Ağustos 2020 döneminde yayınlandıktan hemen sonra Netflix tarafından tüm dünyaya dağıtılıyor.

Bilgi

14 yıldır tek başına yaşayan film yapımcısı ve bekar bir anne olan Noh Ae Jung romantizmden çoktan vazgeçmiş olmasına rağmen, aniden dört adam aynı anda hayatına girer: Birincisi, eski erkek arkadaşı Oh Dae Oh, "büyüleyici bir kötü çocuk" olarak tanımlanan çok satan bir romancı ve kadınları karşı konulmaz bir şekilde cezbeder. İkincisi, film yıldızı kişiliğinin ardında şaşırtıcı derecede farklı bir çekiciliğe sahip aktör Ryu Jin. Üçüncü neşeli ve kendinden emin görünen, genç yaşına rağmen "kadınların kalbini çarptıran" beden eğitimi öğretmeni Oh Yeon Woo. Ve sonuncu, eski gangster günümüzde CEO olan "korkutucu ama seksi" ve erkeksi bir aura yayan Koo Pa Do. "Was It Love" dizisinde baş rollerde Ji-Hyo Song, Ho Joon Son ve Jong-ho Song yer alıyor.