Vikings

Vikings

SEZON ARASI S06 B10 The Best Laid Plans

S06

B10

Ivar ve Igor, İskandinavya'yı işgal etmeye başlamak için Kiev'den ayrılır. Harald ve Bjorn, hızlı çalışarak istilaya karşı savunma hazırlamaktadır.

Yayın Tarihi

DMAX

2020 02 03

Perşembe

00:55

Dizinin 20 bölümden oluşan altıncı ve son sezonun 10.bölümü ABD yayınıyla aynı gün gündüz DMAX internet sitesinde, gece yarısından sonra TV'de yayınlanıyor. Dizi bu bölüm ile sezon arası veriyor.

Bilgi

Savaş tanrısı Odin'in soyundan gelen Viking Kralı Ragnar Lothbrok ve ailesinin hikayesini anlatan Vikings, popüler tarihi dizi yazarı Michael Hirst imzasını taşıyor. Viking kültürü ve 13. yüzyıl kuzey efsanelerinin etrafında Ragnar'ın çiftçilikten krallığa yükselişini ve acımasız dünyasını anlatan dizide, Ragnar rolündeki Travis Fimmel'in ayrılmasından sonra 5.sezonda oğullarının maceraları devam ediyor. 20 bölümden oluşan 5.sezon, 10'ar bölümlük 2 kısım halinde gösterilecek. Ragnar'ın eşi rolünde Katheryn Winnick, oğulları rolünde Alexander Ludwig (Bjorn) ve Alex Høgh Andersen (Ivar) yeralıyor. 20 bölümlük 6.sezon çoktan onaylandı ve çekimleri başladı. Diziyi DMAX'ta Türkçe DMAX'ın web sistesinde hem Türkçe hem de altyazılı izleyebilirsiniz.

Vikings
Vikings
Vikings
Vikings