Vikings

S06 B06 Death and the Serpent

01

09

2020

Perşembe

00:55

Bjorn, Norveç Kralı seçimlerinin ardından hızla harekete geçmek zorunda kalır. Haydutlar Lagertha'nın köyüne tekrar saldırırlar. Ancak zafer o kadar kesin değildir.

DMAX

S06

B06

Dizinin 20 bölümden oluşan altıncı ve son sezonun 6.bölümü ABD yayınıyla aynı gün gündüz DMAX internet sitesinde, gece yarısından sonra TV'de yayınlanıyor.

Bilgi

Savaş tanrısı Odin'in soyundan gelen Viking Kralı Ragnar Lothbrok ve ailesinin hikayesini anlatan Vikings, popüler tarihi dizi yazarı Michael Hirst imzasını taşıyor. Viking kültürü ve 13. yüzyıl kuzey efsanelerinin etrafında Ragnar'ın çiftçilikten krallığa yükselişini ve acımasız dünyasını anlatan dizide, Ragnar rolündeki Travis Fimmel'in ayrılmasından sonra 5.sezonda oğullarının maceraları devam ediyor. 20 bölümden oluşan 5.sezon, 10'ar bölümlük 2 kısım halinde gösterilecek. Ragnar'ın eşi rolünde Katheryn Winnick, oğulları rolünde Alexander Ludwig (Bjorn) ve Alex Høgh Andersen (Ivar) yeralıyor. 20 bölümlük 6.sezon çoktan onaylandı ve çekimleri başladı. Diziyi DMAX'ta Türkçe DMAX'ın web sistesinde hem Türkçe hem de altyazılı izleyebilirsiniz.