To The Lake

Mini Dizi 8 Bölüm Netflixte

2020 10 09

Cuma

Korkunç bir salgının yayılmasıyla uygarlığın sonu ile karşı karşıya kalan grup, acımasız sağ kalma mücadelesinde hayatlarını, aşklarını ve insanlıklarını riske atar.

NETFLIX

S01

8 bölümden oluşan Rusya yapımı mini dizi 07 Ekim 2020'de Netflix'te. Dizi, Kasım - Aralık 2019 döneminde Rus televizyonunda gösterildi.

Bilgi

Bilinmeyen bir virüs, Moskova'yı ölüler şehrine çevirir. Elektrik yoktur, para tüm değerini kaybeder ve hala enfekte olmayanlar yiyecek ve yakıt için çaresizce savaşırlar. Sergei, sevdiği kadın ve otistik oğluyla şehrin dışında güvende yaşarken, kendisinden nefret etmesine rağmen eski karısını ve oğullarını kurtarmak için Moskova'ya gider. Bir daha aynı çatı altında kalacaklarına asla inanmayan bu insanlar, geçmişi geride bırakmak ve ıssız bir adada izole bir av köşkü bulmak için kuzeye uzun, tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorundadır. Yana Vagner'ın "Vongozero" romanından televizyona uyarlanan "To The Lake - Epidemiya" dizisinde baş rollerde Viktoriya Agalakova, Viktoriya Isakova, Kirill Käro yer alıyor.