The Flash

SEZON FİNALİ S06 B19 Success is Assured

SCI-FI

S06

B19

2020 05 27

21:00

Çarşamba

YENİ

Barry, Iris'i Mirrorverse'den kurtarmak için riskli bir plan düşünür. Ralph, Sue'nun hayatını yok edebilecek ciddi bir hata yapmasını engellemeye çalışır.

Yayın Tarihi

BEIN CONNECT

2020 05 10

Çarşamba

Dizinin 19 bölümden oluşan altıncı sezonun 19.bölümü Amerika'dan 24 saat sonra Digitürk Bein Connect'de yayınlanıyor. Dizi bu bölüm ile sezon finali yapıyor. Altıncı sezon 22 bölüm olarak planlanmıştı. Ancak Mart ayı ortasında CoronaVirus salgınından dolayı dizi setleri kapatılıp, çekimler durdurulunca The Flash dizisi erken final yapmak zorunda kaldı.

Bilgi

Küçük yaşta annesinin trajik ölümüne tanık olan Barry Allen, Central City polis merkezinde suçluların arkalarında bıraktıkları izleri toplayan bir adli tıp görevlisidir. S.T.A.R Laboratuvarları'nın parçacık hızlandırıcısı, hata nedeniyle bir patlamaya sebep olur. Bu patlama ile birlikte Barry'e bir şimşek çarpar ve aşırı hızlı hücre yenilenmesine sebep olur. Kırılan kolu 3 saat içinde iyileşmiştir. Kalbi o kadar hızlı atmaktadır ki hastanedeki makineler ölçemez. Fakat en önemlisi süpersonik bir hıza ulaşmıştır. Barry bu gücünü insanları kurtarmak için kullanacak ve annesinin katilini aramaya devam edecektir.