The Flash

S06 B18 Pay the Piper

2020 05 03

Çarşamba

Godspeed geri döndüğünde Barry Hartley Rathaway'den yardım ister. Ancak, Kriz'deki değişikliklerden sonra Flash ve Pied Piper artık düşmandır. Iris, Mirrorverse'den kaçmaya çalışır.

BEIN CONNECT

S06

B18

Dizinin 19 bölümden oluşan altıncı sezonun 18.bölümü Amerika'dan 24 saat sonra Digitürk Bein Connect'de yayınlanıyor. Altıncı sezon 22 bölüm olarak planlanmıştı. Ancak Mart ayı ortasında CoronaVirus salgınından dolayı dizi setleri kapatılıp, çekimler durdurulunca The Flash dizisi erken final yapmak zorunda kalacak. Sezon finaline 1 hafta kaldı.

Bilgi

Küçük yaşta annesinin trajik ölümüne tanık olan Barry Allen, Central City polis merkezinde suçluların arkalarında bıraktıkları izleri toplayan bir adli tıp görevlisidir. S.T.A.R Laboratuvarları'nın parçacık hızlandırıcısı, hata nedeniyle bir patlamaya sebep olur. Bu patlama ile birlikte Barry'e bir şimşek çarpar ve aşırı hızlı hücre yenilenmesine sebep olur. Kırılan kolu 3 saat içinde iyileşmiştir. Kalbi o kadar hızlı atmaktadır ki hastanedeki makineler ölçemez. Fakat en önemlisi süpersonik bir hıza ulaşmıştır. Barry bu gücünü insanları kurtarmak için kullanacak ve annesinin katilini aramaya devam edecektir.