Supernatural

Ackles Ailesi Evini Açtı

06

20

2019

Perşembe

1850'lerin İngiliz masası, 1820'lerden sıradışı İsveç feneri. İtalyan dokuma tabureler, Alman tarzı tavan. Architectural Digest’in Açık Kapı bölümünde, Jensen ve Danneel Ackles çifti Austin Texas'daki evlerini kameralara açtı. “Hiçbir zaman tek bir odada olduğunuzu hissetmezsiniz” diyen Jensen, “4.5 yıl önce bu evi aldıklarını ve evdeki en fazla Teksas kokan yerin “bir boğa kafatasının takılı olduğu yemek salonu” olduğunu söylüyor. Çiftin 3 çocuğu var.

SCI-FI

S14

41 yaşındaki Jensen Ackles, 17 yaşında TV dizilerinde oynamaya başlamıştı. 26 yaşında Smallville’in 4.sezonunda yeraldıktan 1 yıl sonra, Supernatural dizisinde başrolü kaptı. 14 yıldır devam eden Dean Winchester karakteri ise önümüzdeki yıl son sezonda bitecek.

Bilgi

Dean ve Sam Winchester kardeşler, kötülüğe karşı savaşa devam ediyorlar. En uzun süren fantastik dizi ünvanını kaptırmayan Amerikan The CW kanalının dizisi Supernatural, 14.sezonunda ilgiyle izleniyor. Başrolde, Gilmore Girls dizisinden tanınan Jared Padalecki (Sam Winchester) ve Smallville'den tanınan Jensen Ackles (Dean Winchester) yeralıyor. Diğer oyuncular, Misha Collins (Melek Castiel), Jim Beaver (Bobby), Mark A. Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Alexander Calvert (Jack).