Superman & Lois

Yeni Dizi 2021de

2020 07 04

Salı

Superman'i aile babası olarak düşündünüz mü? Uzaylı istilacılar ve canavarlara karşı dünyayı korumaya çalışan dünyanın en ünlü süper kahramanı çelik adam Clark Kent ve çizgi romanların en ünlü gazetecisi Lois Lane, şimdiye kadarki en büyük zorluklarından biriyle yüzleşmeli: Günümüz toplumunda çalışan ebeveynler olmanın ve iki çocuğu yetiştirmenin getirdiği stres, baskı ve karmaşayla başa çıkmak ve oğulları Jonathan ve Jordan'ın büyüdükçe babalarının Kripton süper güçlerini miras alıp almayacağı ile ilgilenmek... Smallville'e dönen Clark ve Lois, Clark'ın ilk aşkı olan yerel kredi memuru Lana Lang ve İtfaiye şefi kocası Kyle Cushing ile yeniden tanışırken, Lois'in babası General Samuel Lane, kötü adam Süpermen'i aramaktadır.

Yeni dizinin 22 bölümden oluşan ilk sezonu Ocak 2021'de Amerika'da yayına başlayacak. Digitürk yayıncı şirket The CW ile anlaşmasını sonlandırdığı için dizinin Türkiye'de ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı en büyük soru işareti.

Bilgi

Dünyanın en ünlü süper kahramanı Superman ve eşi Lois, bugünün toplumunda çalışan ebeveynler olmanın getirdiği stres, baskı ve karmaşıklıklarla uğraşıyor. "Superman & Lois" dizisinde başrolleri Tyler Hoechlin ve Elizabeth Tulloch paylaşıyor.