NOS4A2

İlk Sezon 10 Bölüm Amazonda

05

03

2020

Pazar

Çocukların ruhlarıyla beslenen Charlie Manx, bu şekilde ölümsüzlüğünü sürdürmekte ve işi bittikten sonra onları Christmasland'e bırakmaktadır. Bu sefer karşısına çıkan genç bir kadının kendisi için tehlike oluşturacağını keşfettiğinde tüm dünyası sarsılır.

AMAZON

S01

...

2019 yapımı fantastik korku dizisi "NOS4A2 - Nosferatu" ilk sezon 10 bölümüyle AMAZON PRIME VIDEO'da yayında. Dizinin ilk gösterimi Austin Texas'daki South by Southwest Film festivalinde yapıldı.

Bilgi

Kayıp şeyleri bulabilen doğaüstü yeteneğe sahip sanatçı olmak isteyen genç kadın Vic Mcqueen, çocukları Noelistan'a kaçıran ve onlarla beslenen Charlie Manx ile mücadeleye girer. Charlie Manx çok yaşlı bir vampir'dir ve arabasının plakası NOS4A2, eski Romanya dilinde Nosferatu (vampir) olarak okunur. Joe Hill'in romanından Jami O'Brien tarafından televizyona uyarlanan "NOS4A2 - Nosferatu"da Zachary Quinto, Ashleigh Cummings ve Ólafur Darri Ólafsson baş rolde yer alıyor. Zachary Quinto yeni Star Trek sinema serisinde Mr Spock rolünü canlandırıyor.