Miss Scarlet And The Duke

İlk Sezon S01 B01 Inheritance

EPIC DRAMA

S01

B01

2020 09 15

22:00

Salı

YENİ DİZİ

Eliza Scarlett, aniden babasını kaybettiğinde, kesin bir seçimle karşı karşıya kalır: Artık parasız olduğu gerçeğini kabul etmeli ya da babasının dedektiflik işini üstlenip yönetmelidir. Ama bu erkek egemen dünyada tüm zorluklara rağmen başarılı olabilir mi?

Yayın Tarihi

EPIC DRAMA

2020 09 15

Salı

22:00

19. Yüzyıl Londra'sının İlk Kadın Dedektifiyle Tanışın. Dizinin 6 bölümden oluşan ilk sezonun ilk bölümü TV+ dizi kanalı Epic Drama'da yayınlanıyor. Suç drama dizisinin ilk sezonu İngiltere'de Nisan-Mayıs 2020 döneminde yayınlandı.

Bilgi

Eğitimli, korkusuz, genç bir kadın olan Eliza Scarlet, evliliğin finansal güvenlik için tek seçenek olduğu bir zamanda babasını kaybeder ve elinde sadece babasının geride bıraktığı bir dedektiflik bürosu kalır. Viktorya dönemi Londra'sında büronun faaliyet gösterebilmesi için bir erkek ortak bulur: Dük, küçük bir çocukken babası tarafından yönlendirilen bir İskoç Dedektif Müfettişi. 1880'lerin Londra'sının en karanlık derinliklerinde geçen "Miss Scarlet And The Duke" dizisinde, Eliza Scarlet rolünü Kate Phillips ve Dük rolünü Stuart Martin canlandırıyor.