Fantastic Beasts 2

Fantastik Canavarlar 2 Netflixte

2020 10 11

Pazar

Güçlü büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamander yardımıyla MACUSA (ABD Sihir Kongresi) tarafından yakalanır. Bir süre sonra hapisten kaçan Grindelwald, masum insanları saf kan büyücüler olarak yetiştirir, amacı büyücü olmayanlara karşı hükmetmektir. Grindelwald’un planlarını bozmak için Albus Dumbledore, tehlikeden ve yalanlardan bir haber eski öğrencisi Newt’dan yardım ister. Sevgi ve sadakatin sınandığı bu yolda, en gerçek arkadaşlıklar ve aileler büyücü dünyasına karşı birlik olmalıdır.

NETFLIX

2018 Amerikan yapımı fantastik macera filmi "Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald - Fantastik Canavarlar: Grindelwald'in Suçları" 11 Ekim 2020'de Netflix'te. Film, Kasım 2018'de Türkiye sinemalarında gösterildi.

Bilgi

2016 yılında çekilen Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? (Fantastic Beasts and Where to Find Them?) filminin gişede başarı sağlaması üzerine, devam filmi yine aynı yönetmen, David Yates tarafından çekildi. "Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald - Fantastik Canavarlar: Grindelwald'in Suçları" filminde büyücü Gellert rolünde Johnny Depp, Albus rolünde Jude Law ve Newt rolünde Eddie Redmayne yer alıyor.