Dark

Ürpertici Yeni Sezon

S02

Kurgusal Alman kasabası Winden’de iki çocuğun kaybolması, zaman kavramını altüst edecek nitelikte sonuçlar doğurur. Soru çocukları kimin kaçırdığı değil, ne zaman kaçırdığıdır. Çocukların kaybolmaya başlamasıyla, kasabada yaşayan Kahnwald, Nielsen, Doppler ve Tiedemann ailelerinin parçalanmış ilişkileri ve karanlık geçmişleri aydınmaya başlar ve üç nesli kapsayan bir gizem gün ışığına çıkar: Olaylar 1986’ya ve 1953'e kadar yayılmaktadır. Kayıp çocuklar ile kentin tarihi arasındaki bağlar belirginleştikçe, yerel hayatlar dağılmaya başlayacaktır.

Yayın Tarihi

NETFLIX

2019 06 05

Cumartesi

Netflix’in yeni yayınladığı tanıtımda, ilk sezondan daha doğaüstü bir hikaye görünüyor: Jonas geleceği düzeltmeye çalışıyor ve Uzay - zaman düzlemini kontrol edebilen keşiş Noah karşımıza çıkıyor. Alman dizisi “Dark”ın 2.sezonu 10 bölüm birden 21 Haziran 2019'da Netflix tarafından bütün dünyada yayınlanacak. Dizinin bir üçleme olacağı ve üçüncü ve final sezonun 2020’de gösterileceği açıklandı. Dark, bu yaz sezonunun da favorisi olacak görünüyor.

Bilgi

Yapımcılığını Baran bo Odar ve Jantje Friese'in üstlendiği ilk Alman Netflix dizisi Dark, iki küçük çocuğun esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmasını ve dört aile arasındaki ilişkileri ele alıyor. Başrolde Oliver Masucci, Karoline Eichhorn ve Jördis Triebel yeralıyor.