Charmed

Charmed

SEZON DEVAMI S02 B09 Guess Whos Coming

SCI-FI

S02

B09

2020 07 28

20:00

Salı

Tekrar

Maggie ve Mel'in şaşırtıcı keşfi, dünyalarını altüst eder. Macy'nin bir SafeSpace yatırımcısıyla karşılaşma şansı beklenmedik bir duruma dönüşür.

Yayın Tarihi

SCI-FI

2020 01 17

Pazartesi

21:00

Dizinin 22 bölümden oluşan ikinci sezonun 9.bölümü Amerika ile aynı hafta içerisinde yayınlanıyor ve bu bölüm ile dizi sezon arası verdiği yerden devam ediyor.

Bilgi

Annelerinin trajik ölümünden sonra, güçlü cadı olduklarını keşfeden üç kız kardeşin hikayesini anlatan Charmed, 1996-2006 arasında 8 sezon yayınlanan aynı adlı dizinin yeni çevrimi. Dizide başrolleri Macy rolünde Madeleine Mantock, Mel rolünde Melonie Diaz ve Maggie rolünde Sarah Jeffery paylaşıyorlar. Michigan'daki Hilltowne kasabasında anneleri Marisol rolündeki Valerie Cruz, bir şeytani gücün saldırısı ile hayatını kaybeder. Üç ay sonra, Mel ve Maggie, yıllarca annelerinin bir sırrını saklayan ve yakın zamanda yerel üniversitede yeni bir işi kabul etmek için Hilltowne'a taşınan büyük kız kardeşleri Macy ile tanışırlar. Kızkardeşler aynı çatı altında buluştuktan sonra, beklenmedik şekilde yeni büyülü yetenekler sergilemeye başlarlar. En büyük Macy telekineziye sahiptir, orta kardeş Mel zamanı durdurabilir ve en genç Maggie insanların düşüncelerini duyabilir. Kız kardeşler, masumları koruyan ve doğaüstü şeytanlara savaş açan Charmed Ones olarak yeni kaderlerini kabul edeceklerdir.

Charmed
Charmed
Charmed
Charmed