Carnival Row

Carnival Row

Yeni Dizi Ağustos 2019da

S01

Anavatanlarından savaştan dolayı kaçan ve Viktorya dönemini andıran bir kentte toplanan efsanevi mitolojik yaratıklar. İnsanlardan korktukları için özgürce yaşamaları, sevmeleri ya da uçmaları yasak. Göçmen yaratıklarla insanlar arasındaki pamuk ipliğine bağlı huzur (gerilim?) ortamı, bir dizi cinayet ile tehlikeye girer. Bir seri katil, mistik yaratıkları avlamaya başladığında, davadaki bir dedektif cinayetlerde baş şüpheli haline gelir.

Yayın Tarihi

AMAZON

2019 06 08

Salı

2017 yapımı “Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu” sinema filminden hatırladığımız Cara Delevigne, Vignette Stonemoss rolünde bir peri olarak karşımıza çıkacak. Karayip Korsanları ve Yüzüklerin Efendisi filmlerinden tanınan usta oyuncu Orlando Bloom ise dedektif Rycroft Philostrate rolünde. 8 bölümden oluşan Carnival Row dizisinin ilk sezon 8 bölümün tamamı, tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de 30 Ağustos 2019’da Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

Bilgi

Orlando Bloom ve Cara Delevingne'in başrolde yeraldığı Carnival Row, mitolojik canlılarla dolu fantastik bir dünyayı konu alıyor. Yönetmen Jon Amiel.

Carnival Row
Carnival Row
Carnival Row
Carnival Row