Bull

Bull

S05 B15 Snatchback

FOXCRIME

S05

B15

2021 08 29

20:30

Pazar

Tekrar

Gizli görevini belgelendiremediği için dolandırıcılıkla suçlanan bir ajan olan Hank Alston'a karşı Bull, jüriyi kazanmayı hedefler. Izzy Benny'den, Bölge Savcısı yarışında rakibine karşılık vermeyi düşünmesini ister.

Yayın Tarihi

FOXCRIME

2021 06 14

Pazartesi

20:30

Dizinin 16 bölümden oluşan beşinci sezonun 15.bölümü Amerika ile aynı ay içerisinde yayınlanıyor. Sezon finaline 1 bölüm kaldı.

Bilgi

Gerçek bir hikayeden esinlenerek Paul Attanasio ve Phil McGraw tarafından televizyona uyarlanan "Bull", tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor. Psikoloji, davranış bilimi ve teknoloji konusundaki uzmanlıklarını birleştirerek insanların davranışlarını yönetme yeteneğine sahip, zeki ve yakışıklı Dr. Bull, aldığı davaları en ince detayına kadar ele alıyor. Jüri, hakim ve yargıçların davranışlarını yöneterek davalarda büyük başarılar kazanan Dr. Bull rolünde NCIS dizisinden de tanıdığımız Michael Weatherly’i izliyoruz. Diğer baş rol oyuncuları: Freddy Rodríguez ve Geneva Carr.

Bull
Bull
Bull
Bull