Bull

Bull

S05 B14 Under The Influence

FOXCRIME

S05

B14

2021 08 22

21:25

Pazar

Tekrar

Suç ortağının ismini vermeyi reddeden ve mahkemede zorlu bir savaşla karşı karşıya kalan bir genci savunması için Chunk Bull'u ikna eder, kızı Anna'ya bir iyilik yapmış olur.

Yayın Tarihi

FOXCRIME

2021 06 07

Pazartesi

20:30

Dizinin 16 bölümden oluşan beşinci sezonun 14.bölümü Amerika ile aynı ay içerisinde yayınlanıyor. Sezon finaline 2 bölüm kaldı.

Bilgi

Gerçek bir hikayeden esinlenerek Paul Attanasio ve Phil McGraw tarafından televizyona uyarlanan "Bull", tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor. Psikoloji, davranış bilimi ve teknoloji konusundaki uzmanlıklarını birleştirerek insanların davranışlarını yönetme yeteneğine sahip, zeki ve yakışıklı Dr. Bull, aldığı davaları en ince detayına kadar ele alıyor. Jüri, hakim ve yargıçların davranışlarını yöneterek davalarda büyük başarılar kazanan Dr. Bull rolünde NCIS dizisinden de tanıdığımız Michael Weatherly’i izliyoruz. Diğer baş rol oyuncuları: Freddy Rodríguez ve Geneva Carr.

Bull
Bull
Bull
Bull