Blood And Treasure

Blood And Treasure

Danny ve Lexi

S01

“Blood And Treasure - Kan ve Hazine” dizisinde sanat hırsızı Lexi rolünde başarılı bir performans sergileyen Sofia Pernas, rolüyle özdeşleşti. Güzel oyuncu, bunun küçüklüğünden bu yana hayal ettiği rol olduğunu belirterek Lexi karakterini şu şekilde tanımlıyor: “cesur, sıradışı ve hareketleri ile ölçülen asi bir kadın”. “Bugün televizyonda çok sayıda güçlü kadın karakter var, ama ben küçük bir kız iken yoktu. Bu yüzden bu rolü oynamak benim için bir onur”. Bütün bunlara rağmen Lexi, kesinlikle Danny'nin istediği kadar sorumluluk sahibi değil. Lexi’nin ekip arkadaşı avukat Danny rolünde Matt Barr yer alıyor.

Yayın Tarihi

VICE

2019 06 19

Cumartesi

Havaya uçurulan piramit ve zehirli kumarhane fişleri. Indiana Jones ve Da Vinci’nin Şifresi karışımı bir dizi ile karşı karşıyayız. Blood & Treasure dizisi, izlenme oranları Amerika’da çok yüksek olmasa da, yaz sezonunun zevkle izlenen tv programı olarak öne çıktı. Danny ve Lexi’nin yakınlaştığı sahneyi kısa bir video klip olarak izleyebilirsiniz.

Bilgi

Çalıntı malları kullanarak saldırılarını finanse eden bir teröristi yakalamak için, bir antika uzmanı ve bir sanat hırsızı bir araya gelir. Matthew Federman ve Stephen Scaia tarafından televizyona uyarlanan aksiyon dizisinde başrolde Katia Winter, Antonio Cupo ve Tony Nash yeralıyor. Katia Winter, daha önce Dexter dizisinde 9 bölüm Nadia rolünde oynamıştı.

Blood And Treasure
Blood And Treasure
Blood And Treasure
Blood And Treasure