Arrow

Arrow

SEZON ARASI S08 B07 Purgatory

S08

B07

Kriz'in etkileri henüz ortaya çıkmaya başlarken, Oliver eski bir arkadaştan yardım almadan önce karşısına Lian Yu çıkar. Arrow ekibi farklı bir kötü adam ile karşılaşır.

Yayın Tarihi

SCI-FI

2019 12 01

Çarşamba

22:00

Bir dönemin sonu. Dizinin sekizinci ve son sezonun 7.bölümü Amerika'dan 24 sat sonra yayınlanıyor. Bu bölüm ile dizi sezon arası veriyor.

Bilgi

Bir gemi kazasında kaybolan milyarder playboy Oliver Queen (Stephen Amell), aramalar sonuçsuz kalınca ölü kabul edilir. Gerçekte kazadan canlı kurtularak, Güney Çin Denizi'ndeki uzak bir adada hayatta kalmaya çalışır. Oliver, beş yıl sonra Starling City'e döner. Bir yandan iş dünyasındaki mirasını devralır, diğer yandan ailesinin geçmişteki hatalarını düzeltmek ve adaletsizlikle savaşmak için Arrow kişiliğini kullanır. Eski asker John Diggle (David Ramsey) ve bilgisayar uzmanı Felicity Smoak (Emily Bett Rickards) ile küçük bir ekip kurar. Eski kız arkadaşı Avukat-savcı Laurel Lance (Katie Cassidy), milyarder mucit Ray Palmer (Brandon Routh) ve kız kardeşi Thea Queen (Willa Holland) de işbirline katılır. 7.sezonda, Oliver'ın gizli kimliği ortaya çıkmış, Green Arrow'un kim olduğunu herkes öğrenmiştir. Oliver hapse mahkum edilir, ekip şehri korumaya devam edecek ve yıllar sonra Roy Harper (Colton Haynes) tekrar ekibe katılacaktır.

Arrow
Arrow
Arrow
Arrow